Шахтна термічна піч для цементації сталі СШЦМ-8.26 / 10

Шахтна термічна піч для цементації сталі СШЦМ-8.26 / 10
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 11903469
 

Характеристики

Виробник   Бортек

Опис Шахтна термічна піч для цементації сталі СШЦМ-8.26 / 10

Завдяки конструктивним особливостям піч СШЦМ-8.26 / 10 може також виробляти процеси нітроцементації, азотування і карбонітрації. Піч обладнана датчиками вуглецевого і азотного потенціалу, системою автоматики і комп'ютерного управління процесами хіміко-термічної обробки фірми «МЕС ЕЛЕКТРОНІК» (Німеччина), що дозволяє отримувати якість за параметрами шару, мікроструктури і механічними властивостями на рівні світових стандартів. Електропіч дозволяє отримати повністю керовані процеси ХТО і параметри насиченого шару. Забезпечуються висока енергоефективність, експлуатаційна надійність і низькі витрати на ремонт.

Електропіч СШЦМ-8.26 / 10 містить жароміцний муфель з матеріалу 20Х23Н18 товщиною 10 мм. Футеровка - багатошарова енергозберігаюча теплоізоляція з сучасних вогнетривких і теплоізоляційних матеріалів на основі муллітокремнеземних і базальтових волокон. Піч обладнана системою автоматичного регулювання температури на базі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорних терморегуляторів з інтерфейсом і ПО для зв'язку з ПК для архівування інформації. У кришці печі передбачено отвір Ø 50 мм для контрольного зразка і термопари. Тиск газу в муфелі 10 ... 50 мм. в. ст.

Технічні характеристики СШЦМ – 8.26/10   
1 Номінальна потужність, кВт  90 ±5
2 Параметри мережі живлення 3×380 В, 50 Гц
3 Максимальна температура в рабочому середовищі, ºС 1000
4 Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС 40...1000
5 Розміри рабочого середовища, мм (діаметр×висота) 800×2600
6 Габаритні розміри, мм, не більше (діаметр× висота) 2000×4500
7 Стабільність підтримання температури в сталому тепловому режимі без садки, ºС, не гірше ± 3
8 Нерівномірність розподілу температури за обсягом камери, в сталому тепловому режимі, без садки, ºС ± 5
9 Тип терморегулятора / Тип термопари ТРП-08-ТП (за замовчуванням) / ТХА
10 Механізм підйому кришки Електропривід
11 Матеріал нагрівачів Ніхром
12 Кількість зон нагріву 2
13 Маса, кг, не більше 3700

Після завантаження виробів в муфель подається карбюризатор, відпрацьований газ через кришку подається на свічку дожига і відводиться в атмосферу. До і після закінчення процесу цементації, нітроцементації або азотування муфель продувається інертним газом. Можлива установка в пульті управління додаткового терморегулятора для контролю температури в робочому просторі печі. Модуль підготовки пічної атмосфери забезпечує контроль і управління вуглецевим чи азотним потенціалом.

Піч не споживає природний газ і для її роботи не потрібні застарілі ендогенератори. Якщо в якості карбюризатора передбачити використання не пропану, а рідкого метанолу, як на більшості західних фірм, то це дозволяє в 2 рази знизити час циклу цементації, або, при зниженні температури цементації, зменшити деформації в процесі цементації. Крім того, застосування метанолу значно зменшує утворення сажі, що збільшує термін служби всіх елементів обладнання і підвищує якість цементованних деталей.

Крім того, проведення циклу цементації, подстуживания і, за необхідності, нормалізації і відпустки на шахтній печі при гуртовому характері виробництва створює певні технологічні переваги і підвищує виробничу стійкість діючого виробництва, дає можливість побудови технологічних процесів для практично будь-яких схем ХТО і марок сталей. Нагрівання під загартування цементованних деталей може виконуватися в печах із захисною атмосферою або із застосуванням наскрізного індукційного нагріву.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Піч шахтна купити, піч з викатним подом, піч опору Київ - Бортек
(основний офіс)

08304, Україна, Київська, Бориспіль, вул. Завокзальна, будинок 1
  • +38 (04595) 7-12-XX

Сайти

БОРТЕК. Офіційний сайт

БОРТЕК. Офіційний сайт

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create