Пройшов X Міжнародний промисловий форум

Пройшов X Міжнародний промисловий форум

У листопаді в Києві пройшов X Міжнародний промисловий форум, організований Міністерством промислової політики України, Українською Національною Компанією «Укрстанкоінструмент», ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

З 2005 року Форум знаходиться у списку провідних промислових виставок світу, офіційно визнаних UFI - Всесвітньою організацією виставкової індустрії, а це є найвищим визнанням для виставки у світі. Головною метою форуму стала демонстрація новітніх досягнень вітчизняного та зарубіжного машинобудування, передових технологій, пропаганда досягнень вітчизняних підприємств. Учасники форуму мали змогу прийняти участь у конференціях та семінарах, присвячених питанням розвитку науково-виробничого потенціалу машинобудівної галузі, високоефективного маркетингу й менеджменту на промислових підприємствах тощо.

Під одним дахом було об’єднано спеціалізовані виставки з металообробки, машинобудування, виробництва і переробки пластмас та багато інших. ТзОВ «Бортек» виступило одразу в двох категоріях і представило на виставці лінійку електротермічного обладнання та установок з очищення води.

 
Написати рекламодавцю
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Піч шахтна купити, піч з викатним подом, піч опору Київ - Бортек
(основний офіс)

08304, Україна, Київська, Бориспіль, вул. Завокзальна, будинок 1
  • +38 (04595) 7-12-XX

Сайти

БОРТЕК. Офіційний сайт

БОРТЕК. Офіційний сайт

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create