Елеваторна електропіч СЕОА-11,5.11,5.45/6 И2 з вентилятором

Елеваторна електропіч СЕОА-11,5.11,5.45/6 И2 з вентилятором
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 04201352
 
 

Опис Елеваторна електропіч СЕОА-11,5.11,5.45/6 И2 з вентилятором

Елеваторна електропіч - піч з рухомою заслінкою з нижньої сторони камери нагріву. Подова сторона печі (заслінка) може відкриватися для завантаження/розвантаження виробів у піч. Піч використовується для загартування виробів з алюмінію і його сплавів, коли потрібне швидке переміщення виробів з печі в гартівну ванну (час переміщення не більше 10 сек).

Вироби для термообробки встановлюються під піччю в перфорований завантажувальний контейнер і за допомогою електроприводу піднімаються в піч, після чого заслінка закривається.

Конструкція перфорованого контейнера узгоджується з Замовником і виготовляється з жароміцної сталі. Після проведення відпуску садка витягується з печі в зворотному порядку. Для проведення загартування під піччю встановлюється гартівна ванна. Ванна встановлюється на пересувному візку з електроприводом. На візку встановлюється також завантажувальний контейнер з деталями для термообробки. Контейнер і ванна черзі на візку переміщуються під піч для проведення завантаження/розвантаження деталей в піч і для проведення загартування.

Заслінка печі відкривається електроприводом і садка переміщається в гартівну ванну. Така конструкція забезпечує швидке переміщення виробів з печі в гартівну ванну.Температура загартовувальної рідини у ванні підтримується автоматично з використанням градирні.

Електропіч обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорних регуляторів температури, що дозволяють задавати температуру, час набору температури, і час витримки садки при зазначеній температурі. Нагрівачі (ТЕНи в нержавіючої оболонці) розміщені в бокових стінках печі. Механізм переміщення садки - електропривод, встановлений на верхній стороні печі. Там же встановлений циркуляційний вентилятор, що забезпечує рівномірний прогрів садки.

Циркуляція повітря здійснюється у вертикальній площині вздовж осі садки. Піч футерована сучасними енергозберігаючими теплоізоляційними матеріалами, що забезпечують малу теплоємність печі і низькі втрати енергії. Розміщення пульта - підлогове, довжина кабелю узгоджується окремо.

У комплект поставки електропечі входять паспорта та інструкції з експлуатацііна електропіч ина терморегулятор, комплект запасних нагрівальних елементів.

Умови поставки. Термін виготовлення - 20 робочих днів з моменту передоплати 50%. Приймання виробу здійснюється на території Виробника в присутності Замовника. Відвантаження вироби після 100% оплати - самовивозом. Оплату доставки здійснює Замовник.

Виробник забезпечує гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування. При необхідності готові надати додаткову інформацію.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Піч шахтна купити, піч з викатним подом, піч опору Київ - Бортек
(основний офіс)

08304, Україна, Київська, Бориспіль, вул. Завокзальна, будинок 1
  • +38 (04595) 7-12-XX

Сайти

БОРТЕК. Офіційний сайт

БОРТЕК. Офіційний сайт

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create