Роз'ємна трубчаста електропіч СУОЛ-0,75.0,2.4/7 Р

Роз'ємна трубчаста електропіч СУОЛ-0,75.0,2.4/7 Р
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M9831678
 
 

Опис Роз'ємна трубчаста електропіч СУОЛ-0,75.0,2.4/7 Р

Лабораторна роз'ємна трубчаста піч СУОЛ-0,75.0,2.4/7 Р призначена для проведення різних видів термообробки матеріалів в стаціонарних умовах. Робочий простір печі виконано у вигляді прямокутної прохідний труби. Корпус печі роз'ємний і складається з двох частин: подової частини і кришки. Кришка встановлена на завісах і піднімається вручну (з противагою). При піднятою кришці можливо розміщувати зразки в робочому просторі.
Електропіч СУОЛ-0,75.0,2.4/7 Р обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорного терморегулятора, ща задає температуру, час виходу на режим і час знаходження на режимі. Можлива установка терморегулятора з виходом на комп'ютер за допомогою доданих інтерфейсу і програмного забезпечення. Пульт управління роботою печі виносний, настільний, з кабельним шлейфом довжиною до 1,5 м. Робочий простір печі виконано у вигляді прямокутної прохідний труби. Корпус печі роз'ємний і складається з двох частин: подовой частини і кришки. Кришка встановлена на завісах і піднімається вручну (з противагою). При піднятою кришці можливо розміщувати зразки в робочому просторі. Нагрівачі (спіралі на трубках) встановлені вздовж осі робочого простору в поду і в кришці печі. Піч футерована сучасними вогнетривкими і теплоізоляційними матеріалами. Це забезпечує швидкий вихід на заданий температурний режим і мінімізує витрати електроенергії.


Купити роз'ємну трубчасту електропіч СУОЛ-0,75.0,2.4/7 Р можна, оформивши замовлення через кошик або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.
Інші товари з розділу "Трубчаста електропіч", які можуть вас зацікавити, можна подивитися тут.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Піч шахтна купити, піч з викатним подом, піч опору Київ - Бортек
(основний офіс)

08304, Україна, Київська, Бориспіль, вул. Завокзальна, будинок 1
  • +38 (04595) 7-12-XX

Сайти

БОРТЕК. Офіційний сайт

БОРТЕК. Офіційний сайт

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create