Електропіч СНО-20.20.10/3 І2 з вентилятором

Електропіч СНО-20.20.10/3 І2 з вентилятором
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M9810548
 
 

Опис Електропіч СНО-20.20.10/3 І2 з вентилятором

Електропіч СНО-20.20.10/3 І2 з вентилятором призначена для промислового використання в стаціонарних умовах. Робоча камера печі виготовлена з нержавіючої сталі. Вал і робоче колесо вентилятора, камера печі виготовлені з жароміцної сталі (можливе виготовлення з чорної сталі, покритої термостійкою фарбою). Нагрівачі (ТЕНи в нержавіючій оболонці) розміщені в пазах бічних стінок камери. У електропечі присутній автоматика безпеки, що спрацьовує в разі перегріву печі або її електронних блоків, відключає нагрівачі при відкриванні дверей. Електропіч обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і цифрового терморегулятора, на якому можна задати температуру, час виходу на режим і час знаходження на режимі. Можлива установка терморегулятора з виходом на комп'ютер для архівації процесів термообробки. Вихід термопари в робочій камері з задньої стінки (по можливості максимально зверху). Піч футерована сучасними енергозберігаючими матеріалами.
Пульт управління розміщений з лівого боку. Двері на завісах відкриваються вручну. На задній стінці печі встановлений циркуляційний вентилятор, що забезпечує однорідний розподіл температури в робочій камері печі (відключається при відкриванні дверей і в кінці циклу). Циркуляція повітря здійснюється в горизонтальній площині. У печі є приточний і витяжний (з заслінкою) вентиляційні отвори для видалення газових виділень, при проведенні термообробки, і для прискорення охолодження печі (при необхідності).


Купити електропіч СНО-20.20.10/3 І2 з вентилятором можна, оформивши замовлення через кошик або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.
Інші товари з розділу "Електропіч камерна (сушильна)", які можуть вас зацікавити, можна подивитися тут.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Піч шахтна купити, піч з викатним подом, піч опору Київ - Бортек
(основний офіс)

08304, Україна, Київська, Бориспіль, вул. Завокзальна, будинок 1
  • +38 (04595) 7-12-XX

Сайти

БОРТЕК. Офіційний сайт

БОРТЕК. Офіційний сайт

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create