Електропіч з захисною атмосферою СНЗ-3.6.2/12,5 Гк купити в Кропивницькому

Електропіч з захисною атмосферою СНЗ-3.6.2/12,5 Гк купити в Кропивницькому
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M9377272
 
 

Опис Електропіч з захисною атмосферою СНЗ-3.6.2/12,5 Гк купити в Кропивницькому

Камерна електропіч СНЗ-3.6.2/12,5 Гк із захисною атмосферою і газощільним корпусом.

Ціни на обладнання надаються за запитом.
Комплектація: електропіч СНЗ-3.6.2/12,5 Гк, запасні нагрівачі кожного типу, запасні керамічні трубки МКРТ кожного типу, фетр, паспорта і інструкції по експлуатації на електропіч, терморегулятор і термопару ТПП. Можлива поставка зварного піддону з жароміцної стали 20Х23Н18, товщиною 10 мм, з ребрами жорсткості і термокомпенсаціонних розрізами.
Умови поставки: термін виготовлення 30 робочих днів з моменту передоплати 50%. Приймання готової електропечі проходить на території Виконавця.
Відвантаження: транспортною компанією або самовивозом після 100% оплати. Варіанти доставки, більш детально, обговорюються з Замовником з моменту передоплати, в залежності від наявності транспорту, розмірів приміщень і т.п. ТОВ "Бортек" забезпечує навантаження і митне оформлення вантажу на експорт. При необхідності, здійснюємо шефмонтаж обладнання, пусконалагоджувальні роботи та навчання персоналу на території Замовника.
Гарантія: забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування. Здійснюємо технічну підтримку, постачання комплектуючих, модернізацію і оновлення технічних характеристик обладнання, а також капітальний ремонт.
Технічні характеристики СНЗ-3.6.2/12,5 Гк
Гк - газощільний корпус
1. Номінальна потужність, кВт: 10
2. Параметри електроживлення: 3 × 380 В, 50 Гц
3. Максимальна температура в робочому просторі, °С 1250
4. Діапазон автоматичного регулювання температури, °С: 40 ... 1250
5. Стабільність регулювання температури в сталому тепловому режимі, без садки, ºС: ± 3
6. Терморегулятор / Термопара: ТРП-08-ТП (за замовчуванням) / ТПП
7. Середовище в робочому просторі: захисна газова атмосфера / повітря.
8. Розміри робочого простору, ширина × довжина × висота, мм: 300 × 600 × 200
9. Габаритні розміри, мм, ширина × довжина × висота: 1260 × 1800 × 1480
10. Розрахункова маса печі, кг: 10
11. Зварений піддон з жароміцної сталі, товщиною 10 мм, з ребрами жорсткості і термокомпенсаціонних розрізами: за погодженням із Замовником.
12. Наявність вентилятора: відсутній за погодженням із Замовником.
Параметри печі можуть змінюватися за погодженням із Замовником.
Технічний опис: електропіч СНЗ-3.6.2/12,5 Гк призначена для проведення різних видів термообробки без наявності обезуглероженного шару, в процесі нагрівання під отжиг, нормалізацію, загартування або відпустку, в стаціонарних умовах. Піч має газощільний корпус, штуцери введення і виведення захисного газу (азот, або аргон), мановакуумметри для контролю значення надлишкового тиску газу в печі (5 ÷ 20 мм вод.ст.). Герметизація печі забезпечує малі витрати робочих газів. Піч обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорного терморегулятора, ща задає температуру, час виходу на режим і час знаходження на режимі. У регуляторі є вихід на комп'ютер за допомогою інтерфейсу і програмного забезпечення, що додаються. У електропечі присутній автоматика безпеки, що спрацьовує в разі перегріву печі або її електронних блоків, відключає нагрівачі при відкриванні дверей. Піч футерована сучасними енергозберігаючими волокнистими, мікропористими, вогнетривкими і теплоізоляційними матеріалами. Це забезпечує швидкий вихід на заданий температурний режим і мінімізує витрати електроенергії. Нагрівачі (спіралі з суперфехралі) встановлені на трубках в нішах бічних і торцевої стінок печі і в поду. Кінці трубок закріплені в пазах спеціальних кронштейнів з вогнетривкої кераміки і забезпечує надійну роботу і легку заміну нагрівачів при необхідності. Подові нагрівачі закриті керамічними плитками. Піч можна перевозити автотранспортом.

Купити електропіч із захисною атмосферою СНЗ-3.6.2/12,5 Гк можна, оформивши замовлення через кошик або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.
Інші товари з розділу "Електропіч із захисною атмосферою", які можуть вас зацікавити, можна подивитися тут.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Піч шахтна купити, піч з викатним подом, піч опору Київ - Бортек
(основний офіс)

08304, Україна, Київська, Бориспіль, вул. Завокзальна, будинок 1
  • +38 (04595) 7-12-XX

Сайти

БОРТЕК. Офіційний сайт

БОРТЕК. Офіційний сайт

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create