Фільтр знезалізнення води 34 м³/год

Фільтр знезалізнення води 34 м³/год
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 11903484
 

Характеристики

Виробник   Бортек

Опис Фільтр знезалізнення води 34 м³/год

Технічні  характеристики
      Значення        
1Матеріал корпусу 
Чорна сталь 
2
Продуктивність, м3/год 34
3
Діаметр фільтра, мм 
2700
4Висота  фільтра , мм 6500
5Періодичність промивки Через 1-2 доби 
6Транспортування Вантажний автомобіль 
7Об’єм  завантаження фільтруючим матеріалом, м36,5
8Розрахункова маса фільтра / фільтра заповненого, кг5000 / 36000
9Об’єм фільтра, м326
10Температура навколишнього повітрявід +5 до +35 °C
11Тиск для води не більше0,6 МПа
12Утеплення фільтраБазальтові мати, оцинкована сталь


Фільтр дегазації та знезалізнення питної води складається з аератора, металевого корпуса, утепленого волокнистими теплоїзолюючими  матами, металопластикового зовнішнього покриття, системи внутрішніх трубопроводів, утримуючої нержавіючої сітки та активованої плаваючої засипки.

Вхідна вода, яка повинна бути очищена, поступає до аератора, де відбувається, з однієї сторони дегазація - видалення CO2, NH3, H2S, Rn, а з іншої сторони, насичення її киснем повітря, після   чого вода потрапляє в контактний фільтр, де процес окислення заліза Fe +2, розчиненого у воді, до нерозчинного Fe +3 відбувається безпосередньо на гранулах активованого завантаження фільтра. Отримуваний гідроксид заліза відфільтровується на активній засипці та періодично, в процесі регенерації фільтра, викидається в каналізацію. Очищена вода потрапляє самовиливом  в резервуар чистої води. 

Аератор-дегазатор обладнаний вікнами для подачі повітря та розпилювачем води. У верхній частині аератор обладнаний кришкою, через яку проводиться технічне обслуговування чи ремонт. Фільтр оснащено аварійним переливом. Для виконання робіт в середині фільтру фільтр  обладнано внутрішньою драбиною та люком. У середній частині фільтру знаходиться утримуюча решітка, котра тримає плаваюче завантаження в зануреному вигляді та слугує границею розподілу резервуарів з чистою та водою для очищення. В утримуючій решітці виконано люк для обслуговування, через який проводиться заміна та поповнення плаваючої засипки. 

Люк знаходиться під внутрішньою драбиною. Із зовнішньої сторони фільтра встановлена зовнішня драбина, а на верхній стороні фільтра є перила для забезпечення безпеки обслуговуючого персоналу.

Усі  матеріали, що застосовані при виготовленні фільтру, входять в "Перелік матеріалів та реагентів, дозволених Міністерством охорони здоров’я для використання в практиці господарчо-питного водопостачання".

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Піч шахтна купити, піч з викатним подом, піч опору Київ - Бортек
(основний офіс)

08304, Україна, Київська, Бориспіль, вул. Завокзальна, будинок 1
  • +38 (04595) 7-12-XX

Сайти

БОРТЕК. Офіційний сайт

БОРТЕК. Офіційний сайт

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create