Цементаційна піч СШЦМ-6.6/10

Цементаційна піч СШЦМ-6.6/10
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 11903467
 
Способи доставки: Передоплата в розмірі 50%. Термін виготовлення до 20 робочих днів з моменту передоплати. Приймання виробу здійснюється на території Виконавця в присутності Замовника. Відвантаження виробу після 100% оплати. Виконавець забезпечує завантаження і митне оформлення вантажу. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

Характеристики

Виробник   Бортек

Опис Цементаційна піч СШЦМ-6.6/10

Технічні  характеристики
СШЦМ-6.6/10   
1Номінальна потужність, кВт
30
2
Параметри електроживлення3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
1000
4Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС40...1000
5Розміри робочого простору, діаметр × висота, мм600 × 600
6Габаритні розміри, мм, не більше (діаметр × висота)1800 × 2600
7Стабільність підтримки температури в сталому тепловому режимі без садк, °С, не гірше± 3
8Тип терморегулятора / Тип термопариТРП-08-ТП (по замовчуванню) / ТХА
9Механізм підйому кришкиЕлектропривід
10Кількість зон нагріву1
11Матеріал нагрівачівНіхром
12Вага, кг1800

Електропіч опору шахтна цементаційна СШЦМ-6.6/10 обладнана системою автоматичного регулювання температури на базі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорного терморегулятора, що задає температуру, час виходу на режим і час знаходження на режимі. Пульт управління виносний, підлоговий, з кабельним шлейфом 5 м. Нагрівачі встановлюються на трубках в пазах бокових стінок печі. У кришці печі встановлений циркуляційний вентилятор. Кришка піднімається електроприводом і відводиться в сторону на поворотному кронштейні. Цементація проводиться в шахтній печі, що містить реторту із жароміцної сталі товщиною 8 мм. Карбюрізатор - рідкі вуглеводні (гас, синтин, піробензол, вайт-спірит тощо) або цементаційний газ (ендогаз). Тиск газу в камері ≤50 мм. в. ст. Ущільнення кришки муфеля - ножовий затвор з ущільнюючою набивкою та водяним охолодженням. Після завантаження виробів у муфель подається карбюризатор, відпрацьований газ скидається в верхній частині муфеля через штуцер скидання (свічка) для допалювання. До і після закінчення процесу цементації муфель продувається азотом. Витрата карбюризаторів на 1м² цементованої поверхні в середньому складає 0,35 ... 0,4 м³/год для газоподібного і 0,1 ... 0,12 л/год для рідкого. Надмірний тиск вимірюється мановакуумметром. Піч футерована сучасними енергозберігаючими матеріалами.

У комплект поставки печі входять паспорта та інструкції з експлуатації на електропіч і на терморегулятор, а також один запасний нагріваючий елемент. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

Умови поставки. Термін виготовлення 40 робочих днів з моменту передоплати 50%. Приймання (випробування) печі здійснюється на території Виконавця в присутності Замовника. Відвантаження виробу здійснюється після 100% оплати - самовивозом. Для транспортування печі передбачена з'ємна конструкція кришки та поворотного кронштейна печі. Варіанти доставки печі більш детально обговорюються із Замовником протягом 7-ми днів з моменту передоплати, залежно від наявності транспорту, розмірів приміщень і т. п. 

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Піч шахтна купити, піч з викатним подом, піч опору Київ - Бортек
(основний офіс)

08304, Україна, Київська, Бориспіль, вул. Завокзальна, будинок 1
  • +38 (04595) 7-12-XX

Сайти

БОРТЕК. Офіційний сайт

БОРТЕК. Офіційний сайт

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create