Шахтна піч для газового азотування СШАМ-6.35/7

Шахтна піч для газового азотування СШАМ-6.35/7
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 11903441
 
Способи доставки: Передоплата в розмірі 50%. Термін виготовлення до 20 робочих днів з моменту передоплати. Приймання виробу здійснюється на території Виконавця в присутності Замовника. Відвантаження виробу після 100% оплати. Виконавець забезпечує завантаження і митне оформлення вантажу. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

Характеристики

Виробник   Бортек

Опис Шахтна піч для газового азотування СШАМ-6.35/7

Технічні  характеристики
СШАМ-6.35/7
1Номінальна потужність, кВт
100 ±5
2
Параметри електроживлення3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
700
4Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС40...700
5Розміри робочого простору, ширина×довжина×висота, мм600 × 3500
6Стабільність підтримки температури в сталому тепловому режимі без садки, °С, не гірше± 2
7Тип термопариТХА
8НагрівачіСуперфехраль
9Середовище в робочому просторіПовітря, середа для азотування
10Нерівномірність розподілу температури за обсягом камери, в сталому тепловому режимі, без садки, ºС, не більше± 4


Електропіч СШАМ-6.35/7 призначена для високої відпустки та каталітичного газового азотування.
Вихідні дані: Вироби, що підлягають термообробці в печі, - заготовки типу вал, шток, Ø200 × 3000 мм, до 800 кг. Електропіч обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і контролерів марки "Овен" ТРМ-РР-Щ2. Шафа управління виносна, підлогова, з кабельним шлейфом 5 м. Герметизація робочого простору печі здійснюється за допомогою муфеля із жароміцної сталі, товщиною 8 мм, а також азбестового і теплового затворів. Герметизація робочого валу вентилятора здійснюється за допомогою масляного і теплового затворів.
Утилізація відпрацьованого газу здійснюється за допомогою водяного затвора і дожига відпрацьованого газу на свічки (узгоджується з Замовником). Забезпечується можливість підтримувати в робочому просторі електропечі надлишковий тиск газу. 
Для організації циркуляції пічної атмосфери всередині робочої камери встановлений знімний циліндричний екран з жароміцної сталі. Розміри екрану: Ø500 мм, H = 3400 мм. Також в печі є хрестовина для підвішування садки масою до 800 кг (конструкцію узгодити). Піч футерована сучасними енергозберігаючими вогнетривкими і теплоізоляційними матеріалами і призначена для промислового використання при термообробці металів та ін. Кришка печі піднімається електроприводом і відводиться на поворотному кронштейні в сторону. Є припливні і витяжні (з пробкою) вентиляційні отвори для регулювання швидкості охолодження садки.
У кришці печі є осередок з каталізатором для забезпечення дисоціації аміаку. Пічний газ подається на контролер-аналізатор «H2 Smart - Hydrogen analyzer», який призначений для контролю технологічних параметрів процесу азотування. Газова стійка забезпечує подачу робочих газів через регулювальні вентилі і ротаметри в піч. Подаються очищений аміак і окислювач (вода, можливо повітря). Також забезпечується подача азоту для продувки печі до і після процесу. Піч може перевозитися автотранспортом (корпус печі виготовлений з двох секцій, реторта і екран вантажаться окремо).

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Піч шахтна купити, піч з викатним подом, піч опору Київ - Бортек
(основний офіс)

08304, Україна, Київська, Бориспіль, вул. Завокзальна, будинок 1
  • +38 (04595) 7-12-XX

Сайти

БОРТЕК. Офіційний сайт

БОРТЕК. Офіційний сайт

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create