Електролізна установка "Полум'я" на 10 кг

Електролізна установка "Полум'я" на 10 кг
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 11903396
 
Способи доставки: Передоплата в розмірі 50%. Термін виготовлення до 20 робочих днів з моменту передоплати. Приймання виробу здійснюється на території Виконавця в присутності Замовника. Відвантаження виробу після 100% оплати. Виконавець забезпечує завантаження і митне оформлення вантажу. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

Характеристики

Виробник   Бортек

Опис Електролізна установка "Полум'я" на 10 кг

Блокова електролізна установка призначена для отримання знезаражуючого реагенту - гіпохлорит натрію - шляхом електролізу розчину кухонної солі та води. Установка підключається до системи водопостачання і може бути використана для знезараження питної води, дезінфекції водопровідних мереж на станціях водопідготовки, для знезараження води у басейні, знезараження стічних вод, у тому числі біологічно очищених. А також отриманий чистий гіпохлорит натрію можна дозувати та зберігати в окремій ємкості та надалі використовувати для дезінфекції, стерилізації або відбілювання.

Технічні характеристики
Полум´я–10
1Орієнтовний обсяг знезараженої води, м3/добу:
Підземні води
Поверхневі води
Стоки
10000
4800
2400
2Продуктивність установки по активному хлору, кг/добу
10
3
Питомі затрати солі на 1 кг активного хлору, кг ~ 4,2
4
Концентрація активного хлору в розчині гіпохлориту, г/л 
7…8
5Споживана потужність установки, кВт1,6
6Параметри електроживлення установки 220 В, 50 Гц
7Кількість касет1
8Термін роботи касети електродів, років до 5
9Розрахункова маса установки, кг110
10Кількість обслуговуючого персоналу **1

Примітки: * Блок живлення встановлюється так, щоб виключити можливість попадання на нього вологи.
** Постійне обслуговування не вимагається.

Установка працює за принципом електролізу розчину хлористого натрію в однокамерному електролізері. Утворюваний в процесі електролізу гіпохлорит натрію безперервно дозується в оброблювану воду самопливом в резервуар чистої води або в колектор стічних вод. Установка складається з вузла приготування розчину солі, електролізера, блоку живлення, газовідокремлювача. Вузол приготування розчину солі містить пластиковий бак, а також витратоміри розчину солі й води. Електролізер складається з електролізної камери і вміщеної в неї касети електродів. Газовідокремлювач призначений для відділення утворюваних електролізних газів від розчину гіпохлориту і видалення їх в атмосферу.

Умови експлуатації повинні відповідати ДСТУ 15150-69, виконання приміщення УХЛ-4, (температура повітря від +1 °С до +35 °С, відносна вологість повітря 80% при температурі +25 °С).

Умови поставки. Термін виготовлення 30 робочих днів з моменту передоплати 50%. Прийом виготовленої установки знезараження води здійснюється на території Виконавця. Відвантаження - самовивозом після 100% оплати. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування. Установка поступає Замовнику у готовому вигляді та монтується силами Замовника згідно з вказівками паспорта та інструкцією з експлуатації.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Піч шахтна купити, піч з викатним подом, піч опору Київ - Бортек
(основний офіс)

08304, Україна, Київська, Бориспіль, вул. Завокзальна, будинок 1
  • +38 (04595) 7-12-XX

Сайти

БОРТЕК. Офіційний сайт

БОРТЕК. Офіційний сайт

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create