Ковпакова піч СГЗ-10.16/8,5
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 11903388
 
Способи доставки: Передоплата в розмірі 50%. Термін виготовлення до 20 робочих днів з моменту передоплати. Приймання виробу здійснюється на території Виконавця в присутності Замовника. Відвантаження виробу після 100% оплати. Виконавець забезпечує завантаження і митне оформлення вантажу. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

Характеристики

Виробник   Бортек

Опис Ковпакова піч СГЗ-10.16/8,5

Технічні  характеристики
СГЗ-10.16/8,5
1Номінальна потужність, кВт
100 ±10
2
Параметри електроживлення3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
850
4Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС40...850
5Розміри робочого простору, під ретортою, мм, не менше (діаметр × висота)1000×1600
6Захисний газ Азот, аргон 
7Тиск газу під ретортою печі, Па 20-200
8Стабільність регулювання температури в усталеному тепловому режимі, без садки, ºС± 5


Ковпакова піч у складі: под печі (стенд із вентилятором або без вентилятора) - 1 шт.; нагрівальний ковпак - 1 шт.; муфель - 1 шт.; охолоджувальний ковпак - 1 шт.; пульт управління - 1 комплект. В якості захисної атмосфери використовуються інертні гази, аргон або азот, температура відпалу не більше 850 ºС. Електроживлення на нагрівальний ковпак подається за допомогою клемної коробки, без переміщення кабелю. До складу комплексу можуть входити кілька подів, муфелів і т. п. залежно від потреб Замовника. Параметри комплексу можуть змінюватися залежно від маси садки, робочої температури тощо.

Для відпрацювання технологічного процесу достатньо придбати комплекс у складі: под печі (стенд із вентилятором або без вентилятора) - 1 шт.; нагрівальний ковпак з пультами управління - 1 шт.; муфель - 1 шт.; охолоджувальний ковпак - 1 шт. Для контролю температури в підмуфельний простір введені 2 термопари. При використанні пода з вентилятором зменшується розкид температури в робочому просторі до значення не гірше ± 5 ºС. Ковпаки та муфель пересуваються вантажопідйомним механізмом Замовника.

У комплект поставки входять паспорта та інструкції з експлуатації на електропіч, на терморегулятори та один запасний нагрівальний елемент.
Умови поставки: термін виготовлення печі - 40 робочих днів з моменту передоплати 50%. Приймання виготовленої печі проводиться на території Виробника. Відвантаження - самовивозом після 100% оплати. Навантаження виробу здійснює Виробник.
Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Піч шахтна купити, піч з викатним подом, піч опору Київ - Бортек
(основний офіс)

08304, Україна, Київська, Бориспіль, вул. Завокзальна, будинок 1
  • +38 (04595) 7-12-XX

Сайти

БОРТЕК. Офіційний сайт

БОРТЕК. Офіційний сайт

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create