Вакуумна піч СНВ-5,5.8/7

Вакуумна піч СНВ-5,5.8/7
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 11903377
 
Способи доставки: Передоплата в розмірі 50%. Термін виготовлення до 20 робочих днів з моменту передоплати. Приймання виробу здійснюється на території Виконавця в присутності Замовника. Відвантаження виробу після 100% оплати. Виконавець забезпечує завантаження і митне оформлення вантажу. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

Характеристики

Виробник   Бортек

Опис Вакуумна піч СНВ-5,5.8/7

Технічні  характеристики
СНВ-5,5.8/7
1Номінальна потужність, кВт
50
2
Параметри електроживлення3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
700
4Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС40...700
5Розміри робочого простору, диаметр×висота, мм550 × 800
6Залишковий тиск в муфелі, після вакуумування, мм рт. ст.1÷3×10-1
7Стабільність підтримки температури в  сталому тепловому режимі, без садки, ºС, не гірше± 3
8Час виходу печі без садки на номінальну температуру, хв50 ±10%
9Максимальний надлишковий тиск в муфелі, кгс / см2+ 0,2


Електропіч камерна муфельна СНВ-5,5.8/7 призначена для вакуумно-газової термообробки виробів до температури 700 °С. Обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорного терморегулятора, що дозволяє задавати температуру, час виходу на режим і час знаходження на режимі (до 12 кроків «нагрів-поличка»). Терморегулятор має вихід на комп'ютер за допомогою інтерфейсу та програмного забезпечення для реєстрації та архівації процесів термообробки.

Піч футерована сучасними енергозберігаючими вогнетривкими і теплоізоляційними матеріалами. У печі є герметичний циліндричний муфель з жароміцної сталі 08Х18Н10Т, товщиною 10 мм, з ребрами жорсткості. Двері печі мають термоізоляцію, гвинтові затиски і відчиняються за допомогою поворотної консолі. Герметизація дверей здійснюється за допомогою ущільнення вакуумною гумою разом із застосуванням водяного охолодження. Дротові нагрівачі (спіралі із суперфехралі) розміщені на трубках із усіх зовнішніх сторін муфеля. Вакуум в реторті створюється за допомогою вакуумного насоса і контролюється вакуумметром. Є штуцери для напуску в муфель робочих газів: азоту, аргону, повітря. Напуск газів контролюється ротаметрами.

На магістралі прямої подачі інертного газу є запірний кран, а на магістралі дозованої подачі газу встановлений видатковий вентиль і ротаметр. У комплект поставки печі входять паспорта та інструкції по експлуатації на електропіч і на терморегулятор, а також один запасний нагрівальний елемент, ущільнювальна гумка на двері, підставка з вакуумною системою та пульт управління з рукавами і газовими рукавами.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Піч шахтна купити, піч з викатним подом, піч опору Київ - Бортек
(основний офіс)

08304, Україна, Київська, Бориспіль, вул. Завокзальна, будинок 1
  • +38 (04595) 7-12-XX

Сайти

БОРТЕК. Офіційний сайт

БОРТЕК. Офіційний сайт

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create