Піч із захисною атмосферою СНЗ-1,6.2,5.1/12 И2 Гк

Піч із захисною атмосферою СНЗ-1,6.2,5.1/12 И2 Гк
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 11903370
 
Способи доставки: Передоплата в розмірі 50%. Термін виготовлення до 20 робочих днів з моменту передоплати. Приймання виробу здійснюється на території Виконавця в присутності Замовника. Відвантаження виробу після 100% оплати. Виконавець забезпечує завантаження і митне оформлення вантажу. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

Характеристики

Виробник   Бортек

Опис Піч із захисною атмосферою СНЗ-1,6.2,5.1/12 И2 Гк

Електропіч СНЗ-1,6.2,5.1/12 И2 Гк має газощільний корпус та призначена для безокисної термообробки різних матеріалів в середовищі захисних газів. Захисна атмосфера в робочій камері створюється шляхом заміщення повітря інертним газом (азот, аргон) через штуцер напуску газу. Можлива установка терморегулятора, що задає складні режими термообробки (до 12 кроків «нагрів-поличка») з інтерфейсом та програмним забезпеченням для зв'язку з комп'ютером для запису процесу та управління роботою печі.

У комплект поставки входять паспорта і інструкції з експлуатації на електропіч і терморегулятор та один комплект запасних нагрівачів.

Умови поставки. Термін виготовлення продукції - 20 робочих днів з моменту оплати 50%. Відвантаження виробу здійснюється після 100% оплати - самовивіз або доставка перевізником. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування. ТОВ "Бортек" забезпечує навантаження та митне оформлення вантажу.

Конструкція печі може змінюватися за узгодженням із Замовником. Ви можете замовити піч різних розмірів, комплектацій та модифікацій.
ТОВ "Бортек" розробляє і виготовляє електротермічне обладнання різного призначення та конструкцій; А також приймає заявки на ВИГОТОВЛЕННЯ НЕСТАНДАРТНОГО ОБЛАДНАННЯ

Надсилайте Ваші технічні завдання на e-mail: bortek@ukr.net. 

Технічні  характеристики
СНЗЛ-1,6.2,5.1/12 И2 Гк
И2 - нагрівачі закриті під муфелем, Гк - газощільний корпус
1Встановлена потужність, кВт
3
2
Параметри електроживлення220 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
1200
4Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС40...1200
5Розміри робочого простору, ширина × довжина × висота, мм160 × 250 × 100
6Габаритні розміри, мм, не більше, ширина×довжина×висота550 × 600 × 550
7Середовище в робочому просторі Захисна атмосфера / Повітря
8Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС± 3
9Марка терморегулятора ТРП-08-ТП (по замовчуванню)
10Тип термопариТХА
11Маса печі, кг70

За бажанням Замовника параметри печі можуть бути змінені.

Технічний опис. Електропіч СНЗ-1,6.2,5.1/12 И2 Гк виконана в настільному варіанті та обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі симістора, термопари типу ТХА, та мікропроцесорного регулятора температури ТРП-08ТП, що задає температуру, час набору температури і час витримки садки при вказаній температурі. Електропіч може бути укомплектована мікропроцесорним терморегулятором ТРП-09-ТП, що дозволяє задавати температуру, час набору температури і час витримки садки при вказаній температурі з можливістю програмування багатоступеневого режиму нагріву (до 12 кроків «нагрів-поличка). Пульт керування роботою печі розміщений в нижній частині корпусу печі. Нагрівачі (спіралі з фехралі) розміщені на трубках в нішах бокових стінок камери печі та закриті керамічними плитками. Камера печі виготовлена з мікропористих і волокнистих вогнетривких та теплоізолюючих матеріалів. На поду камери розміщені керамічні плитки. Корпус печі газощільний. Захисна атмосфера в робочій камері створюється шляхом заміщенні повітря інертним газом (азот, аргон) через штуцер напуску газу. При створенні в камері печі невеликого надлишкового тиску 2…5 мм вод. ст. (контролюється мановакуумметром) підсос повітря в робочий простір виключається. Не допускається наявність в печі агресивного або струмопровідного газу, що може пошкодити елементи печі. У разі наявності такого газу (в тому числі ендогаз) необхідно встановлювати муфель з відповідного матеріалу.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Піч шахтна купити, піч з викатним подом, піч опору Київ - Бортек
(основний офіс)

08304, Україна, Київська, Бориспіль, вул. Завокзальна, будинок 1
  • +38 (04595) 7-12-XX

Сайти

БОРТЕК. Офіційний сайт

БОРТЕК. Офіційний сайт

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create