Камерна електропіч СНО-5.8.3/11

Камерна електропіч СНО-5.8.3/11
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 11903357
 
Способи доставки: Передоплата в розмірі 50%. Термін виготовлення до 20 робочих днів з моменту передоплати. Приймання виробу здійснюється на території Виконавця в присутності Замовника. Відвантаження виробу після 100% оплати. Виконавець забезпечує завантаження і митне оформлення вантажу. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

Характеристики

Виробник   Бортек

Опис Камерна електропіч СНО-5.8.3/11

Виготовлення промислових печей під Замовлення від українського виробника ТОВ "Бортек". Технічні характеристики та призначення електропечі СНО-5.8.3./11.

Технічні характеристики
СНО-5.8.3/11
1Номінальна потужність, кВт
24
2
Параметри електроживлення3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
1100
4Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС40...1100
5Розміри робочого простору, ширина×довжина×висота, мм500 × 800 × 300
6Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС± 3
7Габаритні розміри, мм, ширина×довжина×висота1500 × 1550 × 1650
8Розрахункова маса, кг1200
9Зварний піддон із жароміцної сталі, товщиною 10 мм, ребрами  жорсткості та термокомпенсаційними  розрізамиза погодженням із Замовником
10Наявність вентилятораза погодженням із Замовником

Технічний опис: Електропіч СНО-5.8.3/11 обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле і мікропроцесорного терморегулятора, ща задає температуру, час виходу на режим та час знаходження на режимі. У терморегуляторі є вихід на компьютер за допомогою інтерфейса та програмного забезпечення, що додаються. У печі є автоматика безпеки, що спрацьовує у випадку перегрівання печі чи її електронних блоків та  відключає нагрівачі при відкриванні дверей. Піч футерована сучасними енергозберігаючими волокнистими, мікропористими, вогнетривкими та теплоізоляційними матеріалами. Це забезпечує швидкий вихід печі на заданий температурний режим та мінімізує витрати електроенергії. Нагрівачі (спіралі з суперфехралі) встановлені на трубках в нішах бокових і торцевої стінок печі та в поду. Кінці трубок закріплені в пазах спеціальних кронштейнів з вогнетривкої кераміки, що забезпечує  надійність в роботі та легку заміну нагрівачів при необхідності. Подові нагрівачі закриті керамічними плитками. У печі є припливний (у дверях) та витяжний (в перекритті печі) вентиляційні отвори з пробками для видалення можливих газових виділень при проведенні термообробки та прискоренню охолодження печі (за необхідності). Піч можна перевозити автотранспортом.

Параметри печі можуть змінюватися за погодженням із Замовником.

Комплектація: Електропіч СНО-5.8.3/11, запасні нагрівачі кожного типу, трубки керамічні МКРТ, паспорта та інструкції з експлуатації на електропіч і на терморегулятор. Можлива поставка зварного піддону із жароміцної сталі 20Х23Н18, товщиною 10 мм, з ребрами жорсткості та термокомпенсаціонними розрізами.
Умови поставки: Термін виготовлення 30 робочих днів з моменту передоплати 50% (термін залежить від наявності тигля). Приймання виготовленої електропечі здійснюється на території Виконавця. Відвантаження: транспортною компанією або самовивозом після 100% оплати. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Піч шахтна купити, піч з викатним подом, піч опору Київ - Бортек
(основний офіс)

08304, Україна, Київська, Бориспіль, вул. Завокзальна, будинок 1
  • +38 (04595) 7-12-XX

Сайти

БОРТЕК. Офіційний сайт

БОРТЕК. Офіційний сайт

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create