Камерна термічна піч СНО-6.12.4/12,5

Камерна термічна піч СНО-6.12.4/12,5
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 11903354
 
Способи доставки: Передоплата в розмірі 50%. Термін виготовлення до 20 робочих днів з моменту передоплати. Приймання виробу здійснюється на території Виконавця в присутності Замовника. Відвантаження виробу після 100% оплати. Виконавець забезпечує завантаження і митне оформлення вантажу. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

Характеристики

Виробник   Бортек

Опис Камерна термічна піч СНО-6.12.4/12,5

Технічні характеристики
СНО-6.12.4/12,5   
1Номінальна потужність, кВт
47 ±5
2
Параметри електроживлення3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
1250
4Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС40...1250
5Розміри робочого простору, ширина×довжина×висота, мм600 × 1200 × 400
6Габаритні розміри, ширина×довжина×висота, мм1600 × 2000 × 2350
7Середовище в робочому просторі Повітря 
8Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС± 3
9Механізм підіймання дверейЕлектропривід
10Розрахункова вага, кг2300

Камерна електропіч СНО-6.12.4/12,5 з вентилятором призначена для промислового використання. Електротермічна піч обладнана системою автоматичного регулювання температури на основі твердотільних безконтактних реле та мікропроцесорного терморегулятора, що задає температуру, час набору температури і час витримки садки при вказаній температурі. Можлива установка терморегулятора з виходом на комп'ютер за допомогою інтерфейсу та програмного забезпечення для архівування процесів термообробки. Пульт управління розміщений на лівому боці печі. Є автоматика безпеки - відключення живлення нагрівачів при відкриванні дверей; при перегріванні печі; при перегріванні силових блоків; при закінченні циклу термообробки. Нагрівачі із фехралі розміщені на трубках в пазах бічних та торцевої стінок печі, в поду та на дверях. Подові нагрівачі закриті керамічними плитками. Корпус печі виготовлений із конструкційної сталі. Багатошарове футерування печі виготовлене із сучасних енергозберігаючих вогнетривких та теплоізоляційних матеріалів. У електропечі є припливні та витяжні (з пробкою) вентиляційні отвори для видалення, можливих газових виділень.

Під склепінням печі поза робочим простором встановлено робоче колесо вентилятора з дифузором із жаростійкої сталі для зменшення нерівномірності розподілу температури по робочому простору печі.

У електропечі передбачена можливість установки двох з'ємних екранів із жаростійкої сталі (3 мм, з ребрами жорсткості) для захисту садки від прямого випромінювання бічних нагрівачів при обробці виробів із алюмінієвих сплавів (до 500 ºС) та титанових (до 900 ºС). Торцеві та дверні нагрівачі при цьому будуть відключатися та їх не потрібно екранувати.

За погодженням із Замовником параметри електропечі можуть бути змінені.

У комплект поставки печі входять по одному запасному нагрівачу кожного типу, встановленого у печі, паспорта та інструкції по експлуатації на електропіч та на терморегулятори. Можлива поставка зварного поду із жароміцної сталі 20Х23Н18, товщиною 10 мм, із ребрами жорсткості та термокомпенсаціонними розрізами.

Умови поставки: Термін виготовлення до 40 робочих днів з моменту передоплати 50%. Приймання виробу здійснюється на території Виконавця у присутності Замовника. Відвантаження виробу після 100% оплати. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Піч шахтна купити, піч з викатним подом, піч опору Київ - Бортек
(основний офіс)

08304, Україна, Київська, Бориспіль, вул. Завокзальна, будинок 1
  • +38 (04595) 7-12-XX

Сайти

БОРТЕК. Офіційний сайт

БОРТЕК. Офіційний сайт

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create