Сушильна електропіч СНО-8.6.8/4

Сушильна електропіч СНО-8.6.8/4
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 11903347
 
Способи доставки: Передоплата в розмірі 50%. Термін виготовлення до 20 робочих днів з моменту передоплати. Приймання виробу здійснюється на території Виконавця в присутності Замовника. Відвантаження виробу після 100% оплати. Виконавець забезпечує завантаження і митне оформлення вантажу. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

Характеристики

Виробник   Бортек

Опис Сушильна електропіч СНО-8.6.8/4

Технічні  характеристики
СНО-8.6.8/4
СНО-8.6.8/4
 Наявність циркуляційного вентиляторанемаєє
1Номінальна потужність, кВт15 ±2 
15 ±2
2
Параметри електроживлення3×380 В, 50 Гц3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС400
400
4Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС40...40040...400
5Розміри робочого простору, ширина×довжина×висота, мм800×600×800800×600×800
6Габаритні розміри, мм, ширина × довжина × висота1350×850×12501350×850×1250
7Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС
± 3
± 3
8Нерівномірність розподілу температури по об´єму камери, в усталеному тепловому режимі, ºС± 15± 5
9Марка терморегулятора / тип термопариТРП-08-ТП / ТХКТРП-08-ТП / ТХК
10НагрівачіТЕНиТЕНи
11Середовище в робочому просторі ПовітряПовітря 
12Розрахункова маса, не більше, кг350380

При встановленні циркуляційного вентилятора значно зменшується неоднорідність розподілу температури по робочій камері печі.

Сушильна електропіч СНО-8.6.8/4 з вентилятором або без вентилятора обладнана системою автоматичного регулювання температури на базі силових семісторів та мікропроцесорного терморегулятора, що задає температуру, час виходу на режим і час знаходження на режимі. Нагрівачі (ТЕНи в нержавіючій оболонці) розташовані в нішах бічних стінок печі та в поду. Піч футерована сучасними волокнистими теплоізоляційними матеріалами. Робоча камера печі виготовлена з чорної сталі та покрита термостійкою фарбою. Є вхідні та вихідні (з шибером) отвори для видалення газоподібних продуктів при проведенні сушіння. Одностулкові двері відкриваються зліва - направо. У печі можлива, за бажанням Замовника, установка направляючих під лотки та самих висувних лотків на роликах із висотою бортика 100 мм. Кількість, форма полиць та навантаження на лотки узгоджуються ізЗамовником. У печі із вентилятором (який всановлюється на торцевій стінці) циркуляція повітря здійснюється в горизонтальній площині в робочій камері. Можливо виготовлення печі з циркуляцією повітря у вертикальній площині.

У комплект поставки електропечі входять паспорта та інструкції з експлуатації на електропіч і на терморегулятор, один запасний нагрівальний елемент.

Умови поставки. Термін виготовлення до 30 робочих днів з моменту передоплати 50%. Приймання готової електропечі проводиться на території Виробника. Відвантаження - після 100% оплати, самовивозом, або відправлення перевізником. Виконавець забезпечує завантаження і митне оформлення вантажу. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.

Відео

Электропечь сушильная камерная СДО с вентилятором для сушки титановой губки
Электропечь СДО 24.32.17/1,2 выполнена по техническому заданию Заказчика и предназначается для сушки и прокалки титановой губки. Камера печи изготовлена из конструкционной стали с термостойким защитным покрытием, обеспечивающим стойкость к коррозии и длительный срок службы. Принудительная циркуляция внутренней атмосферы печи обеспечивает равномерное распределение температуры по объему камеры, обеспечивая высокое качество и повторяемость процесса термообработки. Качественные теплоизоляционные материалы гарантируют низкие эксплуатационные расходы. Электропечь оснащена выкотным подом, что позволяет удобно выполнять погрузочно-разгрузочные работы крупногабаритной садки с помощью стандартного цехового подъемно-транспортного оборудования (номинальный вес садки у данного изделия составляет 14 тонн). Низкотемпературные электропечи СДО применяются для сушки, вулканизации, термической обработки, отверждения поверхностного слоя, а также предварительного нагрева различных материалов перед основной обработкой. Они также пригодны для термической обработки алюминия и его сплавов, пластика, резины, для автомобильной, электротехнической и литейной промышленности. Приглашаем к сотрудничеству!
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Піч шахтна купити, піч з викатним подом, піч опору Київ - Бортек
(основний офіс)

08304, Україна, Київська, Бориспіль, вул. Завокзальна, будинок 1
  • +38 (04595) 7-12-XX

Сайти

БОРТЕК. Офіційний сайт

БОРТЕК. Офіційний сайт

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create