Електропіч сушильна СНО-8.10.8/4 И1

Електропіч сушильна СНО-8.10.8/4 И1
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M5488125
 

Характеристики

Виробник   Бортек

Опис Електропіч сушильна СНО-8.10.8/4 И1

Електропіч сушильна СНО-8.10.8/4 И1 з терморегулятором виготовляється під замовлення і призначена для сушки вогнетривких формованих виробів та інших матеріалів в стаціонарних умовах.

Технічні  характеристики
СДО-8.10.8/4 И1
Матеріал робочої камери: И1 – чорний метал покритий термостійкою фарбою
1Номінальна потужність, кВт, ± 10%
21 ±2
2
Параметри електроживлення3×380 В, 50 Гц
3
Максимальна температура в робочому просторі, ºС
400
4Діапазон автоматичного регулювання температури, ºС40…400
5Тип термопариТХК
6Марка терморегулятора управління
ТРП-08-ТП (за замовчуванням)
7Розміри робочого простору, ширина × довжина × висота, мм800 × 1000 × 800
8Габаритні розміри, мм, ширина × довжина × висота 
1500 × 1400 × 1800 
9Стабільність регулювання температури в  усталеному тепловому режимі, без садки, ºС± 2
10Нерівномірність розподілу температури за обсягом камери, в сталому режимі, ºС, не більше± 5
11Наявність лотків в робочій камері, штузгоджується із Замовником
12Наявність циркуляційних вентиляторів, шт.узгоджується із Замовником
13Середовище в робочому просторіПовітря
14Розрахункова маса, кг400

Технічний опис. Електропіч зі стаціонарним подом СНО-8.10.8/4 И1 обладнана системою автоматичного регулювання температури на базі твердотільних безконтактних сімісторов і мікропроцесорного терморегулятора, який задає температуру, час набору температури і час витримки садки при вказаній температурі. За погодженням із Замовником можливо встановити терморегулятор ТРП-09-ТП для програмування багатоступінчастого режиму нагріву (до 12 кроків "нагрів - поличка"). Є вихід на комп'ютер (інтерфейс і програмне забезпечення додаються) для архівування процесів термообробки. Пульт управління розміщений на лівій стороні печі. Нагрівачі (ТЕНи в нержавіючій оболонці) розміщені в нішах бічних стінок камери.

Піч футерована сучасними волокнистими теплоізоляційними матеріалами. Робоча камера печі виготовлена з чорної сталі та покрита термостійкою фарбою. Є вхідні і вихідні (з шибером) отвори для видалення можливих газових продуктів сушіння. За погодженням із Замовником можливо встановити циркуляційний вентилятор на задній стороні печі. Одностулкові двері відкриваються зліва направо.

 

У комплект поставки входять паспорти та інструкції з експлуатації на електропіч і терморегулятор, а також один запасний нагрівальний елемент. Забезпечується гарантійне (протягом 12 місяців) та післягарантійне обслуговування.     

Умови поставки: термін виготовлення до 30 робочих днів з моменту передоплати 50%. Приймання готового виробу здійснюється на території Виконавця у присутності Замовника. Відвантаження виробу після 100% оплати, самовивозом або транспортною компанією. Умови транспортування оговорюються додатково із Замовником. ТОВ "Бортек" забезпечує погрузку та митне оформлення вантажу.

Параметри печі можуть змінюватися після узгодження із Замовником.

Відео

Електропіч СДО з вентилятором для сушки титанової губкиой губки
Електропіч СДО-24.32.17/1,2 виконана за технічним завданням Замовника і призначається для сушіння і прокалки титанової губки. Камера печі виготовлена ​​з конструкційної сталі з термостійким захисним покриттям, що забезпечує стійкість до корозії і тривалий термін служби. Примусова циркуляція внутрішньої атмосфери печі забезпечує рівномірний розподіл температури по об'єму камери, забезпечуючи високу якість і повторюваність процесу термообробки. Якісні теплоізоляційні матеріали гарантують низькі експлуатаційні витрати. Електропіч оснащена викотним подом, що дозволяє зручно виконувати вантажно-розвантажувальні роботи великогабаритної садки за допомогою стандартного цехового підйомно-транспортного устаткування (номінальний вага садки у даного виробу становить 14 тонн). Низькотемпературні електропечі СДО застосовуються для сушіння, вулканізації, термічної обробки, затвердіння поверхневого шару, а також попереднього нагріву різних матеріалів перед основною обробкою. Вони також придатні для термічної обробки алюмінію і його сплавів, пластика, гуми, для автомобільної, електротехнічної та ливарної промисловості. Запрошуємо до співробітництва!
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Піч шахтна купити, піч з викатним подом, піч опору Київ - Бортек
(основний офіс)

08304, Україна, Київська, Бориспіль, вул. Завокзальна, будинок 1
  • +38 (04595) 7-12-XX

Сайти

БОРТЕК. Офіційний сайт

БОРТЕК. Офіційний сайт

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create