Піч вакуумна високотемпературна: якісна термообробка металів

Щоб термообробка металів була максимально якісною, потрібно використовувати надійне обладнання від перевіреного виробника, адже в результаті правильної обробки за високих температур матеріали витримують більші навантаження, стають більш стійкими до ударів і механічних пошкоджень. Щоб уникнути деформації заготовок, варто проводити цей процес не у звичайних, а у вакуумних печах — вони допомагають уникнути взаємодії матеріалу з повітрям. Окрім того, така обробка не допускає забруднення металу газами.

Піч вакуумна високотемпературна може використовуватися у лабораторіях і в промисловому виробництві. Вибираючи модель для використання у промисловості, варто звернути увагу на такі характеристики, як потужність (зазвичай становить від 3 до 20 кВт), розміри, від яких залежатиме, скільки початкової продукції можна завантажити одночасно, та температурний діапазон. Використовуючи вакуумну піч, можна здійснювати різноманітні види термічної обробки: газове гартування, цементацію і нітроцементацію, відпуск, відпалювання, карбування, вакуумну пайку тощо.

Обробка матеріалів у таких печах має ряд переваг:

• поверхня не окислюється, тому знижується необхідність металообробки;
• через руйнування оксидної плівки під час термообробки легкоокислюваних металів і сплавів, яка не утворюється знову, поверхня матиме світлий колір;
• мінімізується ймовірність деформації виробів, а можливість використання і вакууму, і захисної атмосфери під час термообробки забезпечить її високу якість.

Також завдяки оптимізації хімічного складу такий метод обробки покращує механічні властивості матеріалів, робить їх міцнішими, дозволяє застосувати технологію вакумного знежирення деталей. Вакуумна термообробка є екологічно чистим методом і зберігає багато енергії, а використання вакуумних печей окупиться за один-три роки.

Компанія «Бортек» працює з 1994 року і спеціалізується на виготовленні та розробці електротермічного обладнання, яке можна купити оптом чи вроздріб. За цей час ми зарекомендували себе як надійного українського виробника і отримали довіру сотень постійних клієнтів. Наш пріоритет — задоволені споживачі, тому ми виготовляємо печі та іншу продукцію на замовлення відповідно до вимог сертифікатів якості і здійснюємо доставку по всій Україні.

У нас ви зможете придбати вакуумну високотемпературну піч з терморегулятором, на яку отримаєте 12 місяців гарантії. Щоб оформити замовлення, зателефонуйте або напишіть нам. За необхідності ми надамо консультацію та допоможемо вибрати оптимальну модель. Сподіваємось на плідну співпрацю!