Електролізна установка - це якісне та швидке очищення води

З кожним роком якість питної води значно погіршується. І вода з крану є придатною тільки для миття посуду. Тому постає питання, як очистити воду? Існує величезна кількість методів очищення води. Проте найкращим способом є метод електролізу.

Фільтр для знезалізнення води складається із спеціального аератора, металевого корпусу, який утеплений теплоізоляційними матеріалами та металопластикового зовнішнього покриття.

Вода, яка потрапляє до фільтру має бути очищеною. Тобто відбувається дегазація та насичення її киснем. Далі вода потрапляє до контактного фільтру, де відбувається очищення від заліза. Утворений гідроксид заліза скидають до каналізації. Очищена вода потрапляє до резервуару з очищеною водою. Встановити дане обладнання достатньо швидко, без особливих капітальних витрат.

Основними перевагами використання електролізних установок очищення води:

- високий рівень ефективності — дозволяє знизити рівень бактерій, вірусів до безпечного рівня;

- є простими в обслуговуванні;

- економічні — значно знижується рівень витрат на обслуговування;

- екологічність.

Кращим способом для очищення та знезараження води це гіпохлорит натрію. Знезараження відбувається з такою ж ефективністю як із хлором, проте на відміну від нього він немає токсичних властивостей.

Гіпохлорит натрію можна отримати з допомогою спеціалізовних електролітичних установок. Основну увагу варто звернути на потужність самого устаткування, оскільки від цього залежить швидкість очищення води. Гіпохлорит натрію достатньо швидко розподіляється по всьому об’єму води та очищення відбувається надзвичайно швидко.

Зробити вибір електролізної установки достатньо складно, бо існує величезна кількість різних виробників. Та чи все обладнання є дійсно ефективним ра максимально потужним? Наша компанія функціонує починаючи з 1994 року. За весь час функціонування компанія завоювала довіру більшості українців. Багаторічний досвід компанії тільки підтверджує даний факт.

Електролізна установка очищення води представлена у каталозі компанії Бортек. Надаємо гарантійне обслуговування терміном на 1 рік. У разі виникнення будь-яких додаткових запитань неодмінно надамо вичерпну консультацію та допоможемо зробити правильний вибір. Працюємо за передоплатою. Виконуємо роздрібні та оптові замовлення. У наявності компанії представлений величезний вибір високоякісного обладнання. Доставку виконуємо по всій території України. Чекаємо на Ваші замовлення!