Камерна піч з викотним подом: призначення та особливості

Електропечі високої температури використовують для термообробки різноманітних матеріалів. Основними завданнями такого устаткування є: здійснення термічної обробки матеріалів (діапазон температур становить 40-1360 градусів), підвищення ударної в’язкості матеріалів, загартовування з високою швидкістю охолодження, що дає змогу підвищити міцність та зносостійкість металу.

Додатково піч може бути укомплектована світлозвуковою сигналізаційною системою, яка сповіщає про закінчення процесу термообробки, інтерфейсом для налагодження зв’язку з комп’ютером, реєстраційним приладом, вентиляційними отворами, нагрівачами поду, терморегуляторами.

Управління процесом роботи електропечі здійснюється за допомогою цифрового терморегулятора. Система управління електропіччю дозволяє захистити її від перегріву у разі неправильно виставленої температури, вимкнення нагрівачів при відкритті дверей.

Здійснення термічної обробки металів дозволяє покращити їхні фізико-механічні характеристики. Час обробки залежить від розмірів виробів та типу установки.

Після відпалювання твердість оброблюваного металу знижується, що суттєво спрощує роботу з ним. Метал набуває однорідного вигляду. У процесі загартовування відбувається нагрівання до максимальної температури, що призводить до змін у кристалічній решітці; далі здійснюють різке охолодження. В результаті метал стає твердішим, пластичним та менш крихким.

Для обробки матеріалів великих розмірів варто використовувати піч з викотним подом. Найдоцільніше використовувати їх у разі досить тривалого циклу обробки. Ці печі за конструктивними особливостями є складнішими, їхня робоча камера має великі розміри. Їх виробництво здійснюємо лише за індивідуальними замовленнями, оскільки треба враховувати габарити приміщення, особливості виробничого процесу та умови електрозабезпечення.

Процес завантаження і вивантаження виробів здійснюється надзвичайно швидко, що не створює жодних проблем. Особливістю є те, що печі можуть працювати тривалий час без зупинок, тому гарантуємо Вам жодних простоїв. Рівень витрат на електроенергію є значно нижчим, оскільки не потрібно чекати, поки камера охолоне, для завантаження наступної партії. До того ж завдяки ПІД-регуляторам можна здійснювати складні термічні процеси з різними часовими інтервалами та показниками температури.

Камерна піч з викотним подом представлена у каталозі компанії "Бортек". Надаємо гарантійне обслуговування терміном на 12 місяців. Приймаємо замовлення з усієї України. Працюємо за передоплатою. Відмінну якість гарантовано. Чекаємо на замовлення!