Муфельні печі: типи та призначення

В давнину в Україні існував справжній культ печі. За її допомогою не лише варили їсти, пекли хліб, сушили збіжжя, лікували простуди – піч була символом неперервності роду та рідного вогнища. Згодом печі почали набувати більш різноманітного значення, відповідно, кількість їх видів та призначень збільшилась.

Муфельна піч. Ви точно хоча б один раз чули про такий вид печі, але чи знаєте точно, що це? Муфельна піч – це пристрій для нагрівання товарів до різної температури. Ви скажете, що таку ж функцію виконують всі печі, в чому ж її особливість? Основною відмінністю муфельної печі є наявність спеціального відсіку, який має назву "муфель". За його допомогою захищається матеріал, який піддається обробці, від взаємодії з використовуваним паливом та продуктами згоряння.

Муфельним печам характерний надзвичайно широкий спектр застосування. В лабораторіях їх використовують для визначення вмісту золота, срібла, платини в руді, сплавах, злитках або навіть в готових виробах. Також муфельні печі використовуються в кузнях. Тут за їх допомогою нагрівають кольорові метали. Вони можуть використовуватись для термічної обробки багатьох матеріалів, створення ювелірних та воскових виробів, створення ливарних форм. Метали при обробці в муфельних печах піддаються гартуванню, відпалу, відпуску і нормалізації, плавленню, керамічні вироби – випаленню.

Є декілька видів муфельних печей. Їх розрізняють за:

можливим температурним діапазоном: помірна, середня, висока і найвища температура;
конструкцією: вертикальне і горизонтальне завантаження, ковпакові, трубчаті;
типом нагріву: електричні та газові;
захисним режимом обробки: повітряні, з захисною газовою атмосферою, вакуумні.

Всі види печей хороші, кожна має свій набір переваг.

Придбати муфельні печі можна у нас! Наша компанія працює на українському ринку з 1994 року. За цей час ми встигли напрацювати базу постійних клієнтів, проте це не зупиняє нас від укладання нових договорів про співпрацю. Ми зарекомендували себе як надійна компанія, висококваліфіковані майстри якої точно знають своє діло.

Задоволений клієнт – наша найбільша цінність. Ми створюємо умови, на яких вигідно працювати обом сторонам. Ми виконуємо проекти стандартної комплектації, а при виконанні індивідуального замовлення враховуємо всі побажання клієнтів. На товари діє 12 місяців гарантії, але ми не зупиняємо обслуговування навіть після закінчення гарантійного терміну. Звертайтесь, будемо раді співпрацювати з Вами!