Електролізні установки як сучасний метод знезараження води

Чи відвідуєте Ви басейн? Часто після роботи нам хочеться піти у спортзал, а після виснажливого тренування хотілося б розслабитись та поплавати у басейні. Таке хобі досить часто зустрічається серед українців. Проте чи знаєте Ви, чим знезаражують воду в таких басейнах? Ця проблема є актуальнішою, ніж нам здається на перший погляд. Не бажаючи особливо напружуватись щодо цього питання, деякі власники віддають перевагу хлоруванню. На їх думку, це найдешевший та найнадійніший спосіб. Вони часто забувають, що прогрес вже давним-давно пішов вперед та з'явилися нові методи знезараження води.

Поки вся Україна "плаває" в розчині хлорного вапна, найбільш прогресивно налаштована частина населення купує електролізні установки та насолоджується чистою, цілющою водою. Сьогодні серед величезного переліку безхлорних засобів для знезараження води в басейні почесне місце посідають електролізні установки. Чому ж вони не набули такого поширення, як знезараження хлором? У нас є відповідь і на це питання. Раніше будувалися залізобетонні басейни, рівень pH яких неможливо було стабілізувати без хлору. В таких басейнах без знезараження хлором вбити грибок та шкідливі бактерії було нереально. Зараз же українські басейни нові, з внутрішнім облицюванням, яке наділене протигрибковими та протибактеріальними якостями. Таким чином знезараження води стає набагато простішим, а хлор відходить на другий план.

Виробників електролізних установок сьогодні дуже багато. Як же не помилитись і вибрати того самого єдиного? Чи всі пристрої будуть однаково ефективними та потужними? Аби отримати відповіді на всі питання, які Вас хвилюють, про знезараження води або про обладнання, рекомендуємо звернутись до спеціалістів нашої компанії за телефоном, вказаним на сайті.

Компанія «Бортек» працює на українському ринку з 1994 року. За цей час ми зарекомендували себе як надійна компанія та завоювали довіру тисяч українців. Маємо багаторічну історію діяльності у сфері виробництва електропечей та іншого обладнання. Ми продаємо різного типу обладнання, у нас широкий асортимент товарів, тому рекомендуємо зайти на сайт та переглянути наш каталог. У нас є напрацьована база клієнтів, але це не зупиняє нас від укладання нових партнерських договорів щодня. Задоволений клієнт – наше головне завдання, тому ми створюємо умови, на яких вигідно працювати обом сторонам. Ми виконуємо як стандартні проекти, так і враховуємо всі індивідуальні побажання клієнтів щодо комплектації.

Звертайтесь, будемо раді співпрацювати з Вами!