Ковпакова піч: чудова якість та доступна ціна

Коли люди чують слово «піч», на думку їм відразу спадає сюжет казки. Проте ковпакова піч не втрачає своєї актуальності навіть сьогодні. Цей вид конструкції має популярність в багатьох країнах. Особливо актуальною вона є в місцевості без газифікації, де піч виступає єдиним джерелом обігріву. Тому не дивно, що навіть при закладці будинку люди вже думають про облаштування ковпакової печі, адже саме така піч є найбільш економною. Процес монтажу досить простий і не вимагає значних витрат. Немає потреби вираховувати висоту труби для створення тяги, як у інших печах.

Основними перевагами ковпакових печей є їх ефективна робота (коефіцієнт корисної дії пристрою досягає високих відміток) та продуктивність. Сама собою ковпакова піч є більш грамотно та раціонально продуманою, адже тепле повітря значно довше залишається в печі, навіть за умови нещільно зачиненої защіпки, що дає можливість протягом довгого часу обігрівати приміщення. Холодні потоки, навпаки, вивільняються через димохід.

Цікаво, що така назва ковпаковій печі дісталась через те, що вогнище і нижня частина пристрою об'єднуються одним ковпаком, який розділяє повітря. Піднімаючись під ковпак, гарячий газ затримується там і концентрує тепло. Крім того, ковпак придатний і для інших потреб - у ньому можна встановити сушилку або ємність для нагріву води. Порівняно з іншими печами, ковпакова піч не схильна до деформації.

Купити ковпакову піч Ви можете у компанії «Бортек». Наша компанія функціонує на українському ринку ще з 1994 року. За цей час ми встигли завоювати довіру тисяч українців та зарекомендували себе як надійна компанія. Ми – лідер у постачанні обладнання для великих фірм та компаній, які тільки розпочали свою роботу. Крім ковпакових печей, ми також здійснюємо проектування і виробництво обладнання для електротермічної обробки.

Піч шахтна, електропіч камерна та електропіч з викатним подом знайти Ви можете у нас Ми пропонуємо найкращі технічні рішення з урахуванням технічних побажань! Компанія «Бортек» сьогодні – це підприємство з потужним потенціалом, яке заповнює вітчизняний ринок якісним обладнанням. Задоволений клієнт для нас – найголовніше.

Ми виготовляємо електропечі стандартно без комплектації або з комплектацією, відповідно до побажань замовника. У роботі ми врахуємо всі Ваші побажання. Виготовляємо лише якісне обладнання, яке має невелике енергоспоживання, а всі характеристики обладнання вибираєте Ви самі, не переплачуючи за непотрібні деталі. Термін гарантії – 12 місяців, але ми пропонуємо і післягарантійне обслуговування обладнання. Звертайтесь, надіємось на взаємну співпрацю!