Піч вакуумна високотемпературна: основні функції та переваги

Технологічні процеси виробництва і обробки різних матеріалів нерідко вимагають заходів здійснення термічного впливу. Виконання таких процедур не завжди можливе з використанням обладнання промислового призначення. Тому для вирішення таких завдань використовуються вакуумні печі.

Вакуумні печі для термообробки сьогодні використовуються в багатьох галузях. Піч вакуумна високотемпературна – це практична, універсальна та в деяких випадках навіть безальтернативна технологія обробки різних виробів. Металеві вироби піддаються різним способам обробки: високотемпературна вакуумна пайка, спікання керамічних та металевих порошків, об'ємна дегазація матеріалів. Найефективнішим способом обробки металевих матеріалів є саме обробка в вакуумних печах.

Сьогодні сучасні вакуумні печі – це досить дорогі та складні конструкції. Кожна модель відрізняється конструктивним виконанням, технічними характеристиками та режимами роботи. Залежно від цілей використання та обробки різних матеріалів печі відрізняються за температурним режимом, способом нагріву, типом дії.

Проте, незважаючи на відмінності, всі вакуумні печі мають дещо спільне. Це робоча вакуумна камера, система охолодження осадки, система водоохолодження, система механізованого завантаження та вивантаження.

Обробка матеріалів в вакуумних печах має ряд переваг:

• гарантована висока якість термічної обробки;
• не змінюється колір, не відбувається окислення;
• мінімальна деформація матеріалів;
• обробка в вакуумній печі є енергозберігаючою технологією. При її проведенні зменшується витрата електроенергії. Не вимагає великих капіталовкладень в охорону навколишнього середовища.

ТОВ «Бортек» розпочало свою діяльність 1994 року. Маємо два основних напрями роботи: розробка та виготовлення електротермічного обладнання та водоочисних установок. Компанія «Бортек» пропонує широкий асортимент різних видів печей, як-от піч шахтна, електропіч камерна, електропіч з викатним подом. Наша продукція виготовлена лише з високоякісних матеріалів, швидко нагрівається та довго тримає тепло.

Ми пропонуємо найкращі технічні рішення з урахуванням усіх побажань! Задоволений клієнт для нас – найголовніше, тому ми реалізуємо як стандартні проекти, так і проекти з урахуванням всіх індивідуальних аспектів. Надаємо 12 місяців гарантії. Ми забезпечуємо обслуговування печей навіть після закінчення дії гарантійного талону. У разі виникнення питань наш менеджер-консультант залюбки проконсультує Вас щодо будь-якого питання. Звертайтесь, будемо раді співпрацювати з Вами!