Сушильні шафи для одягу: зручно, швидко, безпечно!

Власники багатьох підприємств вже давно зрозуміли, що наявність обладнання для сушіння одягу вирішує досить багато проблем і допомагає уникати різних неприємних нюансів на виробництві. Сушильні шафи для одягу можна помітити на фабриках, заводах, в готелях і на інших підприємствах, де працівники часто стикаються з проблемою термінового сушіння речей. У цій статті ми зібрали матеріал, який допоможе вам зорієнтуватися в механізмі роботи такої шафи і врешті-решт вибрати відповідну для себе.

Почнемо з того, що такі шафи відрізняються своєю місткістю. Туди ви можете завантажити стільки ж речей, скільки вмістилося б на білизняній мотузці довжиною близько 15 метрів. Непогано, правда? У барабанну сушарку може вміститись ще більше речей, але шафі вона поступається в тому, що може псувати деякі речі. А в сушильній шафі абсолютно всі матеріали будуть в цілковитій безпеці, адже вона не деформує одяг.

Принцип роботи такого апарату полягає в тому, що він перетворює вологу в порах тканини на пар і видаляє її потужним потоком повітря. Вентилятор втягує повітря, ТЕН нагріває його, після чого воно повітряним струменем і направляється на одяг. Потім через вентиляцію повітря з підвищеним рівнем вологи виводиться з приміщення. Процес сушіння може тривати близько трьох годин. Температура в такій шафі зазвичай не вище 60°С, цього цілком вистачає для ефективної роботи пристрою. Зокрема, при такому температурному режимі можна сушити і взуття з різних матеріалів, загроза пошкодження виключена. Але деякі сушильні шафи працюють і при температурі 80°С, що необхідно для сушіння речей лісників і єгерів і додаткової обробки, яка захистить від кліщів.

При виборі такої шафи майте на увазі, що деякі моделі придатні для сушіння одягу без попередньої вичавки, а деякі ні. Це дуже важливо, адже якщо в шафі для сушіння сирих речей буде стікати вода з мокрого одягу, це може призвести до серйозного пошкодження і великих витрат. Також варто звернути увагу на габарити шафи. Перед оформленням замовлення дізнайтеся, скільки точно в ній поличок, в якому температурному режимі вона працює, чи нагріває вона повітря і чи входять в комплект датчики температури повітря. А якщо шафа ще й буде обладнана системою захисту від перегріву і таймером, це забезпечить довгий термін експлуатації. І пам'ятайте, що мало вибрати якісну річ, не менш важливо правильно з нею поводитися, тому після покупки уважно ознайомтеся з інструкцією.

Якщо ви хочете купити сушильну шафу для одягу, робіть замовлення у нас! Компанія "Бортек" надасть вам широкий вибір спеціалізованого обладнання, яке довгі роки буде служити вам і радувати якістю своєї роботи. Також ми виготовляємо техніку на замовлення. Гарантійний термін на всі одиниці нашої продукції - 12 місяців. Можливі оптові та роздрібні поставки по всій території України. Із повним переліком наших послуг і товарів, сертифікатами якості і всіма потрібними документами і характеристиками ви можете ознайомитися на сайті або зв'язавшись з нашими менеджерами за вказаними контактними номерами.

Ми чекаємо ваших замовлень!