П'ять порад, які допоможуть вибрати лабораторну піч

Хочете купити лабораторну піч, але ніяк не можете визначитися, що ж саме вам потрібно? Компанія "Бортек" займається виробництвом лабораторних, муфельних, шахтних печей та іншого подібного обладнання. Наші фахівці як ніхто інший знаються на цій темі і працюють над якістю продукції. Ми готові дати вам кілька порад, які допоможуть вибрати якісну лабораторну піч і навіть заощадити. Ви можете покластися на наш досвід!

Перша порада. Не поспішайте з покупкою, спочатку розберіться з усіма характеристиками, якими повинна володіти ваша піч. Найважливіше це температурні режими. Для чого ви будете використовувати таке обладнання? Багато покупців шукають печі, які будуть забезпечувати температуру від 1000°С до 1800°С. Проблем з виготовленням такої печі не буде, будь-яка компанія, що спеціалізується на такому обладнанні, з легкістю виконає подібне замовлення. Але проблема полягає в тому, що такі печі коштують набагато дорожче. Зверніть увагу, для більшості процесів, які виконуються в лабораторних печах, підходить температура до 1100°С. І чи є сенс переплачувати? Тому дізнайтеся, який температурний режим потрібен саме для вашого виробництва.

Друга порада. Що стосується форми і габаритів лабораторної печі, цей фактор теж є одним з ключових. Ви повинні чітко знати, яка піч вам потрібна: трубчаста або камерна. Якщо ви плануєте займатися нагріванням газів і рідких елементів, вам підійде трубчаста піч, з нею можна виставляти обладнання під потрібним кутом, також у неї є функція подачі газу. А ось для завантажень потрібна камерна. Камерні печі забезпечують можливість різних видів завантаження, що збільшує продуктивність роботи.

Третя порада. Зверніть увагу на однорідність внутрішнього робочого простору камери. Щоб температура по всій камері розподілялася рівномірно, часто необхідно використовувати додаткові пристрої. Для низькотемпературних печей це вентилятори і циркуляційні системи. А високотемпературні камери потрібно обладнати датчиками температури і окремими нагрівальними елементами, якщо є така необхідність.

Четверта порада. Визначтеся із способом управління піччю, який підійде вам. Це можуть бути стандартні установки або більш сучасні програми автоматичного управління. Ви повинні розуміти, що чим більше функцій у програмі, тим дорожча і сама піч. Але завдяки стрімкому розвитку технологій можна знайти і більш дешеві варіанти, які анітрохи не поступаються в якості і практичності.

П'ята порада. Ще одним важливим питанням є робоча атмосфера. Якщо термічне устаткування працює в повітряній атмосфері, тут особливих проблем не виникне. Але в інших випадках необхідно враховувати дію агресивних середовищ і не давати їм можливості руйнувати нагрівальні елементи.

Якісні лабораторні печі ви можете замовити у нас! Ознайомитися з повним асортиментом продукції компанії "Бортек" можна на офіційному сайті. Деталі уточнюйте у наших менеджерів-консультантів за контактними номерами. Вдалих покупок!