Роль і ключові методи знезалізнення води

Від якості води залежить мало не все наше життя, адже вода впливає на різні його сфери, починаючи від здоров'я і закінчуючи зовнішнім виглядом різних виробів, що контактують з нею. Проблема підвищеного рівня вмісту заліза у воді характерна для всієї України, а особливо для столиці і південних регіонів. Очищення і знезараження води є важливими процесами, до яких потрібно підходити з усією серйозністю. Вода регулярно забруднюється, а разом з цим втрачає позитивні властивості і замість того, щоб бути джерелом життя, вона перетворюється на невичерпне джерело бактерій.

Якщо вміст заліза у воді перевищує норму, це відразу відчувається і без спеціальних лабораторних аналізів. На сантехніці з'являється бурий наліт, від якого не так вже й просто позбутися, на смак вода стає неприємною. А в промислових масштабах така вода впливає на виробництво продукції, адже на ній з'являються розводи і навіть іржа. Використання такої води загрожує і здоров'ю споживачів, і бізнесу власників різних підприємств. Тому очищення води є невід'ємною частиною функціонування будь-якого виробництва. Так як компанія "Бортек" намагається піклуватися про своїх клієнтів, у нас ви можете купити установки знезалізнення за оптимальною ціною.

Існує кілька способів знезалізнення води:
- спрощена аерація (суть методу полягає в окисленні заліза);
- аерація за допомогою спеціального обладнання (потрібні установки ви можете замовити у нас);
- коагуляція і освітлення (своєрідне відстоювання води);
- введення різного роду реагентів (хлор, озон і так далі).

Ми пропонуємо вам купити систему знезалізнення, яка буде працювати максимально швидко і якісно. Робота таких установок досить ефективна, адже завдяки подібному апарату можна знизити концентрацію сірководню і фтору у воді, нейтралізувати марганець, звести до мінімуму вміст кольорових металів і радіонуклідів. Знезараження води позбавляє її від неприємного смаку, запаху і забезпечує прозорість, відсутність мутності.

Найпопулярнішими і найдієвішими вважаються безреагентні установки. Вони відрізняються високою зносостійкістю, тривалим терміном експлуатації при дотриманні всіх обов'язкових правил і видаленням з води всіх видів заліза і забруднень. А попередня аерація робить більш ефективним процес окислення. Саме таке обладнання використовують при наявності в воді сірководню, а не тільки заліза і різних бактерій.

У нас ви можете замовити обладнання для знезалізнення та дегазації води і одноступінчасті установки пом'якшення води. Також в наявності шахтні, лабораторні, індукційні і муфельні печі, сушильні шафи для спецодягу і багато іншого. Уся наша продукція якісна і має всі необхідні сертифікати. Також ми займаємося виготовленням різного устаткування на замовлення. Наші фахівці візьмуть до уваги всі побажання клієнта. Гарантований хороший сервіс, висока якість і найоптимальніші ціни. Працюємо по всій Україні.

Щоб дізнатися деталі або зробити замовлення, заходьте на наш сайт!