Шахтні печі: принцип конструкції і роботи

Шахтні печі є ключовим обладнанням у виробництві різних речей. Вони призначені для випалу гіпсу, цементу, шамоту і мінеральної сировини. Перед тим, як вибрати шахтну піч для власного підприємства, ознайомтеся з принципом її роботи. Адже по-справжньому професійний керівник повинен розбиратися у всіх тонкощах виробництва своєї продукції, а не тільки підбирати персонал і керувати ним. Із цієї статті ви дізнаєтеся, як працюють шахтні печі. Сподіваємося, це допоможе вам зробити правильний вибір при такій важливій покупці.

Почнемо з самої конструкції. Робочий простір шахтної печі складається з трьох окремих частин. Трохи нижче центру печі знаходиться зона випалу, вище - зона підігріву, нижче - охолодження. В якості палива для таких печей відмінно підходить природний газ, мазут і різні види твердого палива. У зону випалу потрапляє гаряче повітря і після цього відбувається згорання палива і випал матеріалів при температурі 1100-1200°С. Потім продукти горіння переміщаються в зону підігріву, де зберігається температура 200-400°С, далі вони виходять в атмосферу. Готова продукція в свою чергу транспортується в зону охолодження, де її температура знижується.

Що стосується шахтної пересипної печі для випалювання вапна, її основа складається з залізобетонного фундаменту і покриття з листового металу. Футеровку частини для охолодження виконують з жаростійкого бетону, зони випалу - з доменної цегли з високим рівнем механічної міцності. Зона підігріву наполовину складається з чавунних плит і наполовину з шамотної цегли, що відрізняється своєю стійкістю. Також піч має два димоходи, що дозволяє швидко позбавлятися від продуктів горіння.

Готова продукція виводиться з печі за допомогою своєрідної чаші з отвором в центрі і шкребками по перефирії, яка обертається. Також деякі печі внизу мають керн. У ньому розміщені газові стрілки. Керн забезпечує рівномірне прогрівання всієї шахти.

Шахтна піч придатна для нагріву виробів, виконаних з чорного металу і сплавів. Термообробка впливає на структуру і властивості оброблюваних одиниць. Крім усього іншого, нагрівання може здійснюватися в автоматичному режимі, що полегшить завдання працівників, які контролюють процес нагріву і випалу.

Якщо ви хочете купити шахтну піч, найякісніші моделі за оптимальними цінами ви знайдете саме у нас. Компанія "Бортек" займається виробництвом і продажем шахтних, цементаційних, тигельних, вакуумних печей і печей з крокуючим подом. Також у нас ви можете замовити сушильні шафи для одягу, установки для знезараження води і лабораторні печі. Гарантійний термін на всі одиниці нашої продукції - 12 місяців. Можливі оптові і роздрібні замовлення. Якщо потрібного вам обладнання немає в наявності, ми виготовимо його протягом 30-40 днів з моменту оформлення замовлення. Працюємо по всій території України.

Ознайомитися з повним переліком нашої продукції можна на сайті. Щоб зробити замовлення, телефонуйте за вказаними номерами.